حیدریم
وبلاگ یک دانشجوی عدالتخواه
قالب وبلاگ
آدم نمی داند چه بگوید؟

از قدیم گفته بودن آدم زنده وکیل وصی نمی خواد. وکیل آقازاده، جناب آقای دکتر مهدی هاشمی رفسنجانی بهرمانی و جناب آقای دکتر حجت الاسلام خاتمی و جناب چیز، مهندس چیز، چیز موسوی از روزنامه ایران شکایت کرده اند.

آخه یکی نیست بگه رو که رو نیست، سنگ پای قزوین است. این همه اظهار نظر تو دادگاه بر علیه آقا مهدی شد، کسی بهش نگفت بالای چشمت ابروست. دیدار آقای دکتر با جورج یهودی، کسی بهش نگفن کو آبروت وطن فروش. کل نظام و مملکت را آقای چیز به هم ریخت، چیزشم باقیست.

دیگه آدم نمی دونه چی بگه؟

شکایت اینان بر علیه روزنامه ایران نیست، بر علیه مردم ایران است. اینان شکواییه ای تنظیم کرده اند که ای مردم ایران، چرا کارهای ما را فراموش کرده اید؟

چرا فراموش کرده اید احمدی نژاد بهانه بود و ما هدفمان ولایت فقیه بود خیر سرمان؟

چرا باور نمی کنید ما هیچ التزامی به ولایت فقیه نداریم؟

البته نمی دانم شیخ الشیوخ الاصلاحات چرا شکایت نکرده؟ شاید نن جونش نگزاشته؟ نن جون شیخ ما همانطور که می فهمه تورم چیه، می فهمه حتما که سنگ پای قزوین هم چیه؟ حتما به پسرش گفته با این ارازل اوباش نگرد که اینان حیا را خورده اند و یک آب هم روش ولی تو نن جونی به این خوبی داری و نباید با رفیقای ناباب بگردی چون فردا دنبالت حرف در میارن که نن جونش چیزی نمی فهمه و تو دروغ گفته ای که نن جونم هم می دونه تورم چیه. میگن اگه نن جونت چیزی می فهمید تو را از همراهی با این سنگ پاهای چیز باز میداشت.

باز به غیرت نن جون کروبی. مدعیان فرهنگ و مدرک که وطن را فروختن به قیمت غیرت.

آقایان خاتمی،موسوی و هاشمی، کمی از ملت ایران خجالت بکشید. این ملت فرصتی دوباره به شما داده تا در کنارشان باشید. فراموش نکنید در گذشته چه کردید و چه اهدافی داشتید. حالا روزنامه ایران هرچه نوشته بود، درست و غلط، کمی سکوت می کردید. طلا که پاک است، چه منتش به خاک است.

خوب دیگه، به هرکی رو بدی سوارت میشه، داستان آقایان فقط این است که دیگ به دیگ میگه روت سیاه!!!

 

[ پنجشنبه نوزدهم فروردین 1389 ] [ 19:41 ] [ محمد حیدری ] [ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

شما نه مالي در راه خدا بذل کرديد و نه جانتان را در راه ارزشها و عدالت به خطر انداختيد و نه حاضر شديد با قوم و خويش ها و دوستانتان به خاطر خدا و اجراي عدالت و اسلام درگير بشويد. با همه ي اين کوتاهي ها از خدا بهشت را هم ميخواهيد؟!!! پس از همه ي اين عافيت طلبي ها و دنيا پرستي ها منتظريد که در بهشت همسايه ي پيامبران او باشيد؟!!!

سخنران: حسین پسر علی
مکان: منا
زمان: ذي حجه سال 60 هجري(يک سال قبل از عاشورا)
پيوندهای روزانه
امکانات وب
مستضعفین تی وی

عدالت خواهی لب انتظار ما از دانشجويان است.   مقام معظم رهبری بررسی و معرفی کالای باکیفیت ایرانی